přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » incentivní nabídka » Zážitková gastronomie v Karlovarském kraji

Zážitková gastronomie v Karlovarském kraji

Zážitková gastronomie je oblíbenou náplní volného času. Tím spíš, může­li být propojena s poznáváním zajímavých míst. Dopřejte si toto lahodné spojeni v Karlovarském kraji.

Zážitková gastronomie

autor: Ondřej Kalmán

Grandrestaurant Pupp, Karlovy Vary

Další karlovarskou gurmánskou restaurací je restaurace Grandrestaurant Grandhotelu Pupp. Tato á­la­carte restaurant má stálý letní a zimní jídelníček, který je doplněn o sezónní menu. Radek Příhonský ­ chef de cuisine Grandhotelu Pupp se může pyšnit řadou prestižních cen. O hosty pečuje obsluha ve francouzském stylu. Z bohaté nabídky kvalitních vín pomáhají s výběrem místní sommeliéři.

Golf Hotel Morris, Mariánské Lázně

V restauraci Golf Hotelu Morris si vychutnáte především středomořskou kuchyni. V nabídce najdete i pravidelně i speciální menu, zaměřené na různé světové kuchyně. Hostům je dále k dispozici denní bar s bohatou nabídkou koktejlů, kavárna a vinotéka nabízející vína věhlasných světových značek i kvalitní vína z rodinných moravských vinic. Golf Hotel Morris je specialistou na pořádání svateb. Zajišťuje komplexní služby od cateringu přes snubní prstýnyky až po květinovouv výzdobu.

Zážitková restaurace Le Marché, Karlovy Vary

Nedaleko Císařských lázní, v srdci lázeňské zóny Karlových Varů najdete zážitkovou restauraci Le Marché. Její kuchyni vévodí šéfkuchař s mezinárodními kuchařskými zkušenostmi i z Michelinských restaurací Jan Krajč. Restaurace Le Marché nabízí originální koncept nového menu na každý den, které se mění dle nabídky čerstvých surovin od českých i zahraničních dodavatelů. Kromě mnoha pozitivních hodnocení návštěvníků např. na serveru TripAdvisor.com se dostalo restauraci i několika dalších ocenění. Restaurace nabízí i zážitkový catering.

Faustův dvůr, Horní Blatná

Restauraci Faustův Dvůr najdete v barokním domě ze 16. století na náměstí v krušnohorské obci Horní Blatná. K nejoblíbenějším částem menu patří především vyhlášené steaky. Nechybí ale také nabídka pokrmů z čerstvých ryb, saláty a další speciality odpovídající zásadám moderní gurmánské kuchyně.

Karlovarský kraj nabízí ale i další místa, na nichž se z jídlo stává zážitkem. V restauraci Svatý Florian Lokti můžete ochutnat selátko pečené v podzemní peci, restaurace zámku Chyše nabízí ke svým specialitám pivo z domácího pivovaru atd.

TIP CCB
V případě zájmu zajistíme i pro větší skupiny zážitkové menu v libovolné lokalitě v Karlovarském kraji.

 
Zážitková gastronomie
Zážitková gastronomie
Zážitková gastronomie
 
Zážitková gastronomie
Zážitková gastronomie

autor: Ondřej Kalmán

Zážitková gastronomie

autor: Ondřej Kalmán

 
Zážitková gastronomie
Zážitková gastronomie

autor: Ondřej Kalmán

Zážitková gastronomie
 
 
Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.

Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Mob.: +420 777 486 093
info@carlsbad-convention.cz