přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » Karlovarský kraj ­ ideální destinace pro kongresový turismus

Karlovarský kraj ­ ideální destinace pro kongresový turismus

Karlovarský kraj, je odedávna křižovatkou evropských kultur. Karlovarský kraj se vyznačuje unikátní atmosférou lázeňských měst, horkými i studenými léčivými prameny, pohádkovou architekturou, množstvím historických památek, rozsáhlými lázeňskými lesy a překrásnou krajinou. Světoznámá města Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy lázně i Cheb nabízejí rozvinutou infrastrukturu a dokonalé služby. Výborná dopravní dostupnost i hustá dopravní síť ještě podtrhují výhody pořádání MICE akcí (Meetings, Incentives, Conferences, Events / Exhibitions). Je třeba zdůraznit vysokou bezpečnost této oblasti.

Dostatek ubytovacích a stravovacích zařízení, kongresové kapacity od menších konferenčních salonků až po velké kongresové sály s odborným personálem, ničím nerušená atmosféra pro jednání, malebná okolní příroda a bohatá nabídka kulturních a společenských událostí i široká nabídka doplňkových služeb řadí region mezi destinace kongresového turismu na světové úrovni. Kongresy, meetingy, workshopy, výstavy, pracovní a společenská setkání patří do jedinečného prostředí, jaké nabízí právě Karlovarský kraj, který tak představuje vhodnou a tradiční destinaci pro MICE akce.

Karlovarský kraj
Karlovarský kraj
Karlovarský kraj
 

Karlovarský kraj (3314 km2, 306 000 obyvatel) je regionem s největší koncentrací lázeňských míst v ČR, lázeňství je profilovým odvětvím a vytváří image kraje. Horké a studené prameny napříč krajem mají široké spektrum léčivých účinků. Lázeňství je také základním kamenem rozvoje cestovního ruchu. Jména Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Jáchymov jsou známy po celém světě.

Obchodní, incentivní a kongresový turismus - zázemí pro Vás

Karlovarský kraj
Karlovarský kraj
Karlovarský kraj
 

Konferenční prostory:

35 lokalit s kapacitou od 50 do 7000 účastníků.

Ubytovací kapacity:

5 hotelů ***** 710 pokojů
85 hotelů **** 5050 pokojů
123 hotelů *** 4600 pokojů

Nejatraktivnější lokality kraje pro pořádání MICE akcí:

 
 
Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.

Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Mob.: +420 777 486 093
info@carlsbad-convention.cz