přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » CCB » incentivní program

Incentivní program

Město Karlovy Vary a Karlovarský kraj nabízí svým návštěvníkům velké množství doplňkových služeb lázeňského, kulturního, sportovního, gastronomického a společenského rázu, které jsou hojně využívány při tvorbě doplňkového programu pro účastníky MICE akcí.

Léčebné procedury & Wellness

Karlovarský kraj je bezpochyby nejznámější lázeňskou destinací v čele s městy Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Jáchymov a Lázně Kynžvart. Ubytovací, zdravotní a lázeňská zařízení zahrnují do své nabídky procedury, které mají nejen ozdravný a léčebný efekt, ale ovlivňují také psychiku pacienta. Umožňují mu odpočinout si od každodenních povinností, ozdravují duši, uvolňují od stresu a zanechají v pacientovi nezapomenutelný zážitek. Zájemci o lázeňské a wellness pobyty, nebo jednotlivé procedury mohou vyzkoušet:

  • částečné a celkové masáže klasické, vonnými oleji, reflexní
  • čokoládové a medové masáže a zábaly
  • minerální, uhličité, bahenní koupele
  • sauny různých teplot a vůní
  • inhalace
  • procedury s příznivými účinky na pokožku a pleť
  • plavecké a relaxační bazény s minerální vodou
  • a další aktivity a procedury

Kulturní a společenské aktivity

Karlovarský kraj nabízí svým návštěvníkům mnoho kulturního vyžití. Nachází se zde několik významných hradů s dlouhou historií sahající až do 12. století, zámků, tvrzí, zřícenin, kostelů, klášterů, kapliček a poutních míst, dále muzeí a galerií. Nechybí zde ani poutavé městské památkové zóny. Velké lákadlo představují filmové, hudební a kulturní festivaly.

Hrady a zámky

Mezi nejvýznamnější hrady patří hrad Loket, Chebský hrad, hrad Seeberg, Vildštejn nebo Hauenštejn. Mezi místními zámky vynikají zámek Kynžvart, Sokolovský zámek nebo Bečov nad Teplou.

Církevní památky

Mezi nejnavštěvovanější se řadí Klášter v Teplé, poutní místo Maria Loreta a několik dalších kostelů a kapliček.

Společenské aktivity

Karlovarský kraj je bohatý na konání mnoha mezinárodních festivalů (Chopinův, Dvořákův nebo Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech). Milovníci muzeí (historicky popisná, sklářská a likérová) a galerií si zde také přijdou na své. Karlovy Vary jsou vyhlášené také pravidelným konáním koňských dostihů. Celkovou místní nabídku společenských center dotváří kulturní programy kin, divadel a společenských domů.

Sportovní aktivity

Milovníci sportů mohou využít následující bohaté možnosti: vodní sporty na řece Ohře (raft, kajak nebo kánoe), lze se zde věnovat i cykloturistice, pěší turistice nebo hyppoturistice. V místní nabídce sportů nechybí ani adrenalinové sporty, zimní sporty, golf nebo takové druhy sportů jako je např. Nordic Walking.

Zážitková gastronomie

Zájemci mohou využít k pořádání slavnostních hostin prostory místních středověkých hradů, venkovských usedlostí a statků s bohatým zábavným a doprovodným programem. Celkovou lázeňskou atmosféru jistě dotváří ochutnávka z mnoha druhů tradičních lázeňských oplatek a karlovarského bylinného likéru.

Pro konkrétní nabídku incentivního programu nás kontaktujte.

 
Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.

Carlsbad Convention Bureau, o.p.s.
Husovo náměstí 270/2
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Mob.: +420 777 486 093
info@carlsbad-convention.cz